1. Tým Labužníci - ZŠ Klíček, Donovalská 1863/44, 149 00 Praha 4 - Chodov
2. Tým Název týmu - Základní škola a Mateřská škola Chýně, Bolzanova 800, 253 03 Chýně
3 Tým To musíš umět - Základní škola a Mateřská škola Chýně, Bolzanova 800, 253 03 Chýně
4. Tým Kraken - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram
5. Tým INTIGER-LIMIT - Základní škola Glowackého, Glowackého 555/6, 181 00 Praha 8 - Troja
6. Tým HOMOBRO - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim
7. Tým TUČŇÁCI Z MADAGASKARU - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim
8. Tým Biologáři - Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 266 01 Beroun
9. Tým Agent P - Gymnázium Joachima Barranda Beroun, Talichova 824, 266 01 Beroun
10. Tým Boti - Dobrá Montessori ZŠ a MŠ s.r.o., Prštné 86, 760 01 Zlín
11. Tým 1 - ZŠ Pardubice- Polabiny, Družstevní 305, 530 09 Pardubice
12. Tým Rangers - ZŠ Pardubice- Polabiny, Družstevní 305, 530 09 Pardubice
13. Tým Aleš - ZŠ Pardubice- Polabiny, Družstevní 305, 530 09 Pardubice
14. Tým Kluci v akci - ZŠ Pardubice- Polabiny, Družstevní 305, 530 09 Pardubice
15. Tým Hradečtí baráčníci 1 - Dům dětí a mládeže Hradec Králové, Rautenkrancova 1241, 500 03 Hradec Králové
16. Tým Hedgehog - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram
17. Tým Venzošova kouzelná školka - Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník
18. Tým 1. Místo - Gymnázium Jana Palacha, Pod Vrchem 3421, 276 01 Mělník
19. Tým Drsné kachničky - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh
20. Tým Drsní lachtánci - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh
21. Tým Lenochodi - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh
22. Tým Drsný sir Mrkvička - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh
23. Tým (ne)závadné - ZŠ Vančurova, Vančurova 2, 695 01 Hodonín
24. Tým Tukani - ZŠ Liberec, ul. 5. května 64/49, 460 01 Liberec
25. Tým Magneti - ZŠ Liberec, ul. 5. května 64/49, 460 01 Liberec
26. Tým HoToVo - ZŠ Liberec, ul. 5. května 64/49, 460 01 Liberec
27. Tým Mechanický chaos - Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov
28. Tým Nejkulinkaťoulinkatější - Gymnázium Benešov, Husova 470, 256 01 Benešov
29. Tým Titáni - Základní škola Jinočany, Pražská 54, 252 25 Jinočany
30. Tým Super Robotics - Základní škola Jinočany, Pražská 54, 252 25 Jinočany
31. Tým FFA - Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou, Husovo náměstí 1, 584 01 Ledeč nad Sázavou
32. Tým Váša^2 - Gymnázium Příbram, Legionářů 402, 261 01 Příbram
33. Tým BéBéKjú - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana
34. Tým Orel Klíma - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana
35. Tým Špagety v rohlíku - Gymnázium Christiana Dopplera, Zborovská 621/45, 150 00 Praha 5 - Malá Strana
36. Tým Jílováci 2024 - ZŠ Jílovská, Jílovská 1100, 142 00 Praha
37. Tým NeusLab 1 - Plzeňská 249/94, 150 00 Praha 5
----------------------------------------------------------------
Odhlášené týmy:
Tým Vratislavice 3 - ZŠ Vratislavice nad Nisou, Nad Školou 278, 463 11 Liberec 10
Tým gymvla3 - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim
Tým gymvla4 - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim
Tým gymvla5 - Gymnázium Vlašim, Tylova 271, 258 01 Vlašim
Tým Trojitá Hrozba - Základní škola a Mateřská škola Chýně, Bolzanova 800, 253 03 Chýně
Tým Gyza5 - Gymnázium Zábřeh, Nám. Osvobození 20, 789 01 Zábřeh
Tým Vratislavice 1 - ZŠ Vratislavice nad Nisou, Nad Školou 278, 463 11 Liberec 10
Tým Vratislavice 2 - ZŠ Vratislavice nad Nisou, Nad Školou 278, 463 11 Liberec 10
Tým Hradečtí baráčníci 2 - Dům dětí a mládeže Hradec Králové, Rautenkrancova 1241, 500 03 Hradec Králové
Tým Bramboráci - Základní škola Glowackého, Glowackého 555/6, 181 00 Praha 8 - Troja
Tým NeusLab 2 - Plzeňská 249/94, 150 00 Praha 5
Tým Vypsaná fixa - Základní škola Nový svět, Šrámkova 1457/4, 747 05 Opava
Tým Včera to ještě šlo - Soukromá základní škola Adélka, Meclov, část Mašovice 5, 346 01 Horšovský Týn
Tým JilProg - ZŠ Jílovská, Jílovská 1100, 142 00 Praha